Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë ku bashkëshorti ka m asakruar me t hikë të shoqen dhe më pas ka tentuar vetëv rasjen.

05/07 12:10
Credits to Apollon TV
Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë ku bashkëshorti ka m asakruar me t hikë të shoqen dhe më pas ka tentuar vetëv rasjen.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:45 të mëngjesit brenda një makine tip “Ford” në fshatin Bubq pranë një magazine.

Mësohet se 51-vjeçari Artan Ismalaja ka g oditur me t hikë bashkëshorten e tij, Klarita Ismalaja e cila nuk arriti t’i mbijetonte p lagëve të marra.

Pas v rasjes së 45-vjeçares, Artan Ismalaja ka tentuar të vetëv ritet me t hikë dhe është transportuar në spital ku aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të sqaruar rrethanat dhe shkaqet e v rasjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.07.2021, në orën 10:45, në Bubq, Krujë, në afërsi të një magazine, brenda mjetit tip “Ford” në pronësi të tij, dyshohet se shtetasi A. I., 51 vjeç, banues në Krujë, ka g oditur me mjet p rerës (t hikë), bashkëshorten e tij, shtetasen K. I., 45 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë. Më pas shtetasi A. I. ka tentuar të dëmtojë edhe veten me mjet p rerës (t hikë) dhe është transportuar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.