Nje e moshuar 80- vjecare eshte gjetur pa ndjenja mbremjen e sotme, ne banesen e saj ne nje pallat 2- katesh ne lagjen” 29- Nentori” ne Fier.

18/09 23:07
Credits to Apollon TV
Nje e moshuar 80- vjecare eshte gjetur pa ndjenja mbremjen e sotme, ne banesen e saj ne nje pallat 2- katesh ne lagjen” 29- Nentori” ne Fier.

Nje e moshuar 80- vjecare eshte gjetur pa ndjenja mbremjen e sotme, ne banesen e saj ne nje pallat 2- katesh ne lagjen” 29- Nentori” ne Fier.

Te alarmuar fqinjet te cilet nuk po mundnin te kontaktonin me te prej dy ditesh , kane njoftuar policine. Ne vendngjarje kane mberritur menjehere uniformat blu, sherbimi zjarrfikes dhe nje ambulance.

Pasi kane hapur me force deren , zjarrfikesit kane gjetur pa ndjenja te moshuaren, ne gjendje te rende shendetesore nderkohe qe ambulanca e ka transportuar drejt Spitalit Rajonal te Fierit, ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.