Nje aksident i rende ka ndodhur para pak minutash ne afesi te Qafes se Koshovices “ ne Fier

07/09 11:35
Credits to Apollon TV
Nje aksident i rende ka ndodhur  para pak minutash ne afesi te Qafes se Koshovices “ ne Fier

Nje aksident i rende ka ndodhur para pak minutash ne afesi te Qafes se Koshovices “ ne Fier, ku jane perplasur dy automjete. Nje automjet tip “ Benz” eshte perplasur me nje furgon mallrash dhe si pasoje e perplasjes se forte jane plagosur dy drejtuesit e mjeteve, te cilet jane derguar me urgjence drejt spitalit rajonal te Fierit. Ne vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor te cilet po zbardhin dinamiken e ketij aksidenti te rende, jo vetem me te plagosur por edhe me deme te shumta materiale. Furgoni pas daljes nga rruga ka perfunduar ne kanalin anesor teksa eshte kthyer permbys. Nderkohe ne kete aks eshte krijuar edhe nje radhe e gjate automjetesh prej disa kilometrash.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.