Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mbremjen e djeshme në Kurbin.

21/07 12:04
Credits to Apollon TV
Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mbremjen e djeshme në Kurbin.

 

Bëhet me dije se i pajetë është gjetur shtetasi P.Gj.,53  vjeç,banues në Adriatik, Kurbin,  i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.07.2021, rreth orës 21:25, në Fushë Gjormë,Kurbin, në rrugë, është gjetur pa shenja jete një shtetas P.Gj.,53  vjeç,banues në Adriatik, Kurbin,  i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.