Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me fara kanabisi.

18/02 9:35
Credits to Apollon TV
Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me fara kanabisi.

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi është kapur me fara kanabisi.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E. R., 22 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “24 Maji”, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin me të cilin ky shtetas qarkullonte, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një sasi farash të dyshuar kanabisi.

“Specialistët për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve arrestuan në flagrancë shtetasin E. R., 22 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “24 Maji”, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin me të cilin ky shtetas qarkullonte, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një sasi farash të dyshuar kanabisi.

Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Prodhim dhe shitja e narkotikëve,” njofton policia.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.