Niset drejt Tiranës efektivi i policisë qe u plagos ne Fier

26/12 9:40
Credits to Apollon TV
Niset drejt Tiranës efektivi i policisë qe u plagos ne Fier

Klodjan Lamaj, punonjësi 39-vjeçar i Komisariatit të Policisë Peqin i cili mbeti i plagosur një natë më parë në Fier, është nisur për trajtim të specializuar mjekësor në Tiranë. Burime të sigurta bëjnë me dije se 39-vjeçari ka marrë një plagë në këmbë dhe pasi është ekzaminuar në Spitalin e Fierit, mjek të këtij të fundit kanë marrë vendimin për ta nisur drejt kryeqytetit. 

Dëmtimi në këmbë nuk ka qenë i madh dhe nuk ka sjellë dëmtime serioze për shëndetin e 39-vjeçarit. 

Vetë punonjësi i policisë ka deklaruar se është vetëplagosur, por mbeten ende të paqarta rrethanat e ngjarjes, vendi ku ajo ka ndodhur dhe nëse ka pasur persona të tjerë të cilët mund ta kenë pare atë. Tashmë i takon SHÇBA të zbardhë të vërtetën e kësaj ngjarje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.