NIS SEZONI I RI I EMISIONIT “BALLAFAQIM” NË TV APOLLON NGA GAZETARI BESNIK SULEJMANI

03/09 17:09
Credits to Apollon TV
NIS SEZONI I RI I EMISIONIT “BALLAFAQIM” NË TV APOLLON NGA GAZETARI BESNIK SULEJMANI

Diten e Marte nis sezoni i ri i emisionit “Ballafaqim”ne TV “Apollon” nga gazetari Besnik Sulejmani.
Ne studion e misionit”Ballafaqim” prej 17 vitesh,live,cdo te Marte ne oren 21.00, krahas temave politike, ekonomike dhe sociale trajtohen edhe tema investigative me interes publik dhe me ndikim te qytetarët,komente, analiza, debate, intervista nga personazhe të ndryshëm me dëshmi dhe fakte konkrete.

Të ftuar të ndryshëm ne studion e TV Apollon, politikane , gazetare, analiste , specialiste te fushave te ndryshme e deri te njerëz të thjeshtë do të diskutojne dhe analizojnë ngjarjet kryesore, zhvillimet më të reja dhe më të rëndësishme të jetës politike dhe social-ekonomike të vendit.
Na ndiqni te Marten ,ora 21,live ne 4 platforma digjitale, RTSH,RTK,Tring dhe Abcom,ne Youtube, Facebook, IPTV dhe live Stream

 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.