Ngjarje tragjike/ Nëna hidhet nga 200 metra lartësi bashkë me foshnjën 1 muajshe dhe djalin 3 vjeç

13/10 19:41
Credits to Apollon TV
Ngjarje tragjike/ Nëna hidhet nga 200 metra lartësi bashkë me foshnjën 1 muajshe dhe djalin 3 vjeç

Nëna e dy fëmijëve dyshohet të ketë vuajtur nga depresioni akut pas lindjes para se të vri ste veten dhe fëmijët e saj, thonë hetuesit.Zharkova, gruaja e një oficeri ushtarak rus, thuhet se kishte shkruar një shënim ku thoshte se nuk donte t’i linte fëmijët e saj në këtë “botë të vështirë, të zymtë” dhe i mbante fëmijët në krahë teksa binte nga banesa e lartë.

“Ajo u ankua tek të njohurit e saj se kishte depresion pas lindjes, u ndje e vetmuar dhe e lodhur”, është shprehur një burim.Burri i saj Dmitry, 35 vjeç, u trajtua për shok kur arriti në vendin e ngjarjes. Olga ishte ankuar se burri i saj ishte larg shtëpisë për periudha të gjata gjatë detyrave të tij ushtarake, thonë raportet. Komiteti Hetues Rus ka hapur një hetim vr asjeje

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.