Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet i vdekur në banesë 27-vjeçari, në trup ka shenja plumbi

15/03 15:35
Credits to Apollon TV
Ngjarje e rëndë në Tiranë, gjendet i vdekur në banesë  27-vjeçari, në trup ka shenja plumbi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë. Policiia informon se më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi Martin Margilaj,  27 vjeç.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes

Më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M. M.,  27 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.