Ngjarje e rëndë/ Këngëtarja e njohur qëllon me plumb në kokë 24-vjeçarin me të cilin kishte shkuar në hotel

09/12 16:57
Credits to Apollon TV
Ngjarje e rëndë/ Këngëtarja e njohur qëllon me plumb në kokë 24-vjeçarin me të cilin kishte shkuar në hotel
Anne Marie

Këngëtarja amerikane Anne Marie është arrestuar në Atlanta, pasi dyshohet se ka plagosur me armë zjarri një mashkull me të cilin ndodhej në dhomën e hotelit.

Policët në Atlanta thonë se ata morën një telefonatë në InterContinental në Buckhead më 1 dhjetor. Kur kanë shkuar në vendin e ngjarjes kanë parë një person të shtrirë në dysheme dhe me një plumb në kokë.

24-vjeçari Jonathon Ëright, kishte humbur shumë gjak, por ishte i vetëdijshëm. Gjendja e tij më pas është përkeqësuar.

Policët thonë se gjetën 2 gëzhoja brenda dhomës së hotelit dhe 2 predha. Anne Marie është arrestuar dhe po hetohet nga autoritetet.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.