Në taracën e një hoteli në Prishtinë, vajza kërcënon se do hidhet nga kati i 5-të

25/03 9:44
Credits to Apollon TV
Në taracën e një hoteli në Prishtinë, vajza kërcënon se do hidhet nga kati i 5-të

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një vajzë e re kërcënon se do të hidhet nga pallati.

Në mediat kosovare është publikuar edhe një video ku shihet vajza, e cila ka hipur në taracën e një hotelit dhe kërcënon se do të hidhet.

Nuk dihet ende se përse vajza ka marrë këtë akt ekstrem.

Ndërsa në lidhje me ngjarjen policia ka thënë se rasti ka kaluar pa incidente dhe se vajza tani është e sigurt.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.