Ndaloi makinën dhe doli të kërkonte ndihmë, humb jetën një shofer në Durrës

03/03 15:06
Credits to Apollon TV
Ndaloi makinën dhe doli të kërkonte ndihmë, humb jetën një shofer në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës në lagjen numër 11 “Aleksandër Goga”.

Bëhet me dije se drejtusi i një mjeti nuk është ndjerë mirë ka dalë nga makina për të shkuar pranë një dyqani për të kërkuar ndihmë dhe është rrëzuar përtokë.

Mësohet se personi është nxirë në fytyrë dhe ka humbur jetën. Dyshohet se shoferi ka pësuar infarkt.

Në vendgjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.