Ndahet nga jeta Gëzim Dhima ish kryetari i komunës Mbrostar

08/07 20:44
Credits to Apollon TV
Ndahet nga jeta Gëzim Dhima ish kryetari i komunës Mbrostar

TV “Apollon”shpreh keqardhjen e thellë për ndarjen e parakohshme nga jeta te ish kryetarit dhe administratorit të Mbrostarit, Gezim Dhima, mikut ,shokut , njeriut me karakterin e ngrohte komunikues dhe bashkëpunues!
Ky është një lajm tronditëse,i trisht, fatkeq dhe jashtëzakonisht e rëndë për familjen, miqtë, shoqërinë dhe politikën lokale!!!
Presidenti dhe stafi i TV”Apollon” i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, të afërmive , miqve dhe kolegëve dhe ndan dhimbjen me ta. Lamtumirë Gezim Dhima!U prehsh në paqe!

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.