“MY SHOES”, dyqani i këpucëve cilësore në Fier

13/05 13:02
Credits to Apollon TV
“MY SHOES”, dyqani i këpucëve cilësore në Fier

A jeni duke kërkuar rehati cilësi dhe komoditet për këmbët tuaja?
I gjeni tek My Shoes, dyqani lider në tregëtinë e këpucëve të lëkurës në qytetin e Fierit. Me një eksperiencë tëtë vjeçare në treg dyqani ofron këpucë të cilësisë së lartë… Gjithëçka 100 % lekurë e prodhuar me porosi dhe ekskluzivitet i markës tonë My Shoes!
Ejani te ne dhe do të gjeni klasiken, sportiven dhe gjithëçka që ju nevojitet stilit tuaj, ju mirëpresim!
Adresa: Bulevardi Jakov Xoxa, pedonale kryesore!
Ju mirëpresim!

Gjithashtu na gjeni edhe në rrjetet sociale:

Instagram: my_shoes_albania

Facebook: MY SHOES

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.