META: MEZI PRES TË RIKTHEHEM FUQISHËM NË SKENËN POLITIKE

21/01 19:33
Credits to Apollon TV
META: MEZI PRES TË RIKTHEHEM FUQISHËM NË SKENËN POLITIKE

Presidenti Ilir Meta në një prononcim për mediat nga qyteti i Korëcs the se nuk pret me asnjë  interes  vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shkarkimin e tij. Kreu i shtetit ndër të tjera tha se mezi pret që të  shpëtojë nga shoqëruesit dhe makinat e policisë  dhe të  heqë kostumin e presidentit për tiu bashkuar popullit në  beteja të vërteta .

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.