Merr fund martesa e Kim Kardashian? Lajmi që po bën xhiron e botës, ja çfarë shkruajnë mediat

06/01 7:49
Credits to Apollon TV
Merr fund martesa e Kim Kardashian? Lajmi që po bën xhiron e botës, ja çfarë shkruajnë mediat

Kim Kardashian dhe Kanye West janë shumë pranë ndarjes. Kështu thonë burimet për “Daily Mail”. Disa burime kanë pohuar se Kim po përgatitet të paraqesë kërkesë për divorc nga burri i saj reper ndërsa ai thuhet se është ngopur me të gjithë klanin Kardashian.

Thashethemet për një ndarje pasojnë një vit të vështirë për çiftin ku gjërat u bën serioze pasi disa postimeve të trazuara në mediat sociale.

Kanye gjithashtu bëri një kandidim të dështuar për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2020 dhe gjatë tubimit të tij të parë të fushatës presidenciale u tha të pranishmëve se Kim kishte menduar abortin e vajzës North.

Daily mail ka kontaktuar përfaqësuesit e çiftit, të cilët deri më tani kanë qenë të padisponueshëm për komente.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.