Me shpejtësi “rrufe”, Land Rover-i përplas motorin në Novoselë, drejtuesi rëndë në spital

17/07 16:39
Credits to Apollon TV
Me shpejtësi “rrufe”, Land Rover-i përplas motorin në Novoselë, drejtuesi rëndë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Novoselë, Vlorë. Një mjet tip “Land Rover”, i cili është futur në kundravajtje në rrethrrotullim, ka përplasur një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili ndodhet në  gjendje të rëndë në spital.

Policia ka mbëritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.