Me kapelen e fushatës me numrin 12 dhe me maskën e fushatës “Shqipëria buzëqesh” Edi Rama drejt kutisë, Linda Rama me ngjyrat kuq e zi

25/04 10:40
Credits to Apollon TV
Me kapelen e fushatës me numrin 12 dhe me maskën e fushatës “Shqipëria buzëqesh” Edi Rama drejt kutisë, Linda Rama me ngjyrat kuq e zi

Kryeministri Edi Rama shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama është drejtuar drejt qendrës së votimit në Surrel në shkollën “Ymer Lala” për të votuar, raporton newsbomb.al.

Kryeministri Rama nuk e ka hequr nga koka kapelen që e ka shoqeruar gjatë gjithë kësaj fushate me numrin 12 të vendosur mbi të, ndërkohë që ka zgjedhur për maskë atë të fushatës “Shqipëria buzëqesh”, fushatës së vaksinimit në gjithë Shqipërinë.

Ndërkohë që bashkëshortja e tij Linda Rama është veshur me kostum të zi dhe një xhaketë të kuqe, me një simbolikë të veçantë për ngjyrat kuq e zi të flamurit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.