MBLEDHJA E ALIBEAJT PËR ZGJEDHJEN E PRESIDENTIT, BERISHA: NUK KA ASNJË TAGËR NGA PD

26/05 15:56
Credits to Apollon TV
MBLEDHJA E ALIBEAJT PËR ZGJEDHJEN E PRESIDENTIT, BERISHA: NUK KA ASNJË TAGËR NGA PD

Sali Berisha ka komentuar takimin e Alibeajt për zgjedhjen e presidentit. Berisha është shprehur se përveç autoritetit që i jep Edi Rama Alibeajt nuk ka asnjë autoritet dhe tagër nga PD e Shqipërisë. Çdo veprim i tij është sinkronizim i një farse të shpifur të zgjedhjes së presidentit të republikës nga Edi Rama me opozitën, ka thënë Berisha.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.