Mbërrijnë 8190 doza të vaksinës Pfizer në Rinas

19/04 23:00
Credits to Apollon TV
Mbërrijnë 8190 doza të vaksinës Pfizer në Rinas

Mbërritën edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në ‘Facebook’. Sipas saj, deri më tani ka arritur në 703,550 doza vaksinash në vend.

Deri tani, në të gjithë vendin janë kryer 345,934 vaksinime.
MESAZHI I MANASTIRLIUT
Edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer mbërritën në mbrëmje, duke arritur në 703,550 doza vaksinash në vend ????
Deri tani, me ekipet tona ??????? në të gjithë vendin, ia kemi dalë të kryejmë 345,934 vaksinime dhe do të vijojmë pa u ndalur, derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar?
#ShqipëriaBuzëqesh????

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.