Makina përplaset me shtyllën elektrike, plagosen 4 persona, shoferi në gjendje të rëndë

27/02 18:54
Credits to Apollon TV
Makina përplaset me shtyllën elektrike, plagosen 4 persona, shoferi në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Sukth, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën elektrike.

Për pasojë janë plagosur 4 persona dhe janë dërguar në spital, ndërkohë që shoferi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.