LUSHNJE, KANOSTE NJË SHTETASE PËR PARA, PRANGOSET 34 VJEÇARI

26/05 16:06
Credits to Apollon TV
LUSHNJE, KANOSTE NJË SHTETASE PËR PARA, PRANGOSET 34 VJEÇARI

Kanoste me ane te telefonit njè shtetase ne Tirane duke i kèrkuar njè shumè parash nga bisnesi i saj por bie bie ne prangat e policise Lushnjare. Mesohet se personi eshte nje shtetas nga qyteti i fierit 34 vjeç me iniciale E.T. Mbi te rendojne dy vepra penale, ajo e shtrengimit me ane te kanosjes e mbetur ne tentative si dhe dhe perdomi me keqdashje i thirrjeve telefonike.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.