LUSHNJE, 26 VJEÇARI AKSIDENTON PËR VDEKJE TË MOSHUARIN NË AKSIN RRUGOR SAVËR – FIERSHEGAN

02/07 17:51
Credits to Apollon TV
LUSHNJE, 26 VJEÇARI AKSIDENTON PËR VDEKJE TË MOSHUARIN NË AKSIN RRUGOR SAVËR – FIERSHEGAN

Ka nisur me një aksident me vdekje kjo fundjavë në Lushnjë.  Rrth orës 6. 00  të mëngjesit të sotëm 77 vjecarri me iniciale  K. V  i cili ka qënë duke  shkuar në tokat e tij sapo ka dalë në rrugën ncionale   Lushnje Berat është goditur nga një furgon transporti dhe si pasojë e goditjes ka gjetur vdekjen e menjëhershme . Në këtë aks rrugor mungojnë mbikalimet  duke rrezikuar shpesh  jetën e fermerëve të cilët e përshkojnë atë për të shkuar në tokat e tyre bujqësore.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.