Lulzim Basha “ia fut gjumit” në makinë, qytetari që e filmoi: U zgjua në orën 11:00

02/04 17:20
Credits to Apollon TV
Lulzim Basha “ia fut gjumit” në makinë, qytetari që e filmoi: U zgjua në orën 11:00

Kryedemokrati Lulzim Basha është filmuar ditën e sotme duke fjetur gjumë në makinë.

Sipas qytetarit që e ka filmuar dhe ka publikuar videon, kryedemokrati është zgjuar rreth orës 11:00 nga gjumi.

Kujtojmë se Basha ditën e sotme ka zhvilluar takime në qarkun e Kukësit, ku është takuar me simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Demokratike.,

Duket se fushata e ka lodhur paksa Bashën, që ka zgjedhur të pushojë sadopak në makinën e tij.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.