Luljeta Nallbani 64-vjeçe, konkurrentja nga Fieri në Për’Puthen +40,

07/03 20:33
Credits to Apollon TV
Luljeta Nallbani 64-vjeçe, konkurrentja nga Fieri në Për’Puthen +40,

Një tjetër konkurrente është Luljeta Nallbani, një pensioniste 64-vjeçare. Jeton në Fier dhe është një zonjë pa komplekse.

I pelqen te udhetoj, te shetisi ne natyre dhe te beje palester.

Ajo është një zonjë pa komplekse dhe pavarësisht moshës, bën palestër për të pasur një jetë sa më aktive.

Në hyrjen e saj, bëri disa ushtrime squats me opinionisten Elona Duro dhe iu përgjigj disa prej pyetjeve të saj.

 “E dua pa flokë se do ta qeth dhe vetë kokën. S’jam tek lekët. Dua udhëtime se më pëlqejnë”, u shpreh Luli.

”seksi, mund te jete me i vogel se mua se detyrimisht une me prefiks 6.4, ne me bene te lumtur edhe mund ta takoj, te flirtoj, seshte e thene te besh seks sa here qe dal” ka thene nder te tjera Luljeta, nje grua shum energjike. E lindur dhe e rritur ne Fier, e pa martuar asnjehere.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.