Lajmi i Fundit/ Vetehidhet nga kati i 5,vdes 71 vjecari ne Patos

20/12 12:03
Credits to Apollon TV
Lajmi i Fundit/ Vetehidhet nga kati i 5,vdes 71 vjecari ne Patos


Një ngjarje tragjike ka ndodhur mesditën e sotme në Patos, ku ka humbur jetën një 71-vjeçar pasi u hodh nga kati i pestë i pallatit. I moshuari është identifikuar me inicialet K.Xh dhe policia njofton se ngjarja e rëndë dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e gjendjes së depresionit.

Patos
Informacion paraprak

Sot rreth orës 12:10, në lagjen “Naftëtari”, Patos, dyshohet se në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit shtetasi K. Xh., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.