LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë ne Poro të Vlorës

21/04 18:53
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë ne Poro të Vlorës

Të shtena me arme jan degjuar para pak minutash ne Poro te Vlores

Të shtëna me armë raportohen në një lokal

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se  është qëlluar me armë zjarri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N.

Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.