LAJMI I FUNDIT/ Rrihet brutalisht aktivistja e PD-së në Divjakë, nga shefi i komisariatit Divjakë(Arsyeja)

24/04 13:13
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ Rrihet brutalisht aktivistja e PD-së në Divjakë, nga shefi i komisariatit Divjakë(Arsyeja)

Elsa Bita, një qytetarë nga Divjaka ndodhet në urgjencën e spitalit Lushnjë dhe ka denoncuar se është dhunuar nga shefi i komisariatit Divjakë.

Sipas saj, Altin Shehu e ka dhunuar sepse po filmonte një takim elektoral ditën e sotme në Divjakë.

“S’po bëja asgjë. Thjesht po filmoja. Isha drejtëpërdrejtë dhe po bënim miting brenda në lokal. Njoftuan policinë. Erdhi shefi dhe më goditi vetë

Më mori telefonin, më tërhiqte me forcë, më pas më shuku..”

 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.