LAJMI I FUNDIT/ Godet me shkop ne koke babain, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Arrestohet 25-Vjeçari në Fier

05/03 12:05
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ Godet me shkop ne koke babain, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Arrestohet 25-Vjeçari në Fier
foto Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Raskovecit.

Djali Erdis Rapi dhe rrahur me shkop babain e tij, 52-vjeçarin Dhori Rapi.

Si pasojë e goditjeve, 52-vjeçari ka ndërruar jetë.


Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:50, në fshatin Luar, Roskovec, në banesën e tij, shtetasi E. R., 25 vjeç, për motive të dobëta, ka goditur në kokë me sende të forta(shkop), babain e tij, shtetasin Dh. R., 52 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në Komisariatin e Policisë.

Po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.