LAJMI I FUNDIT/ Efektivi i policisë i jep fund jetës me armën e shërbimit.

09/03 14:21
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ Efektivi i policisë i jep fund jetës me armën e shërbimit.

Ilir Lezo 48 vjeç i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit në zonën e Ali Demit në Tiranë. Mësohet se Lezo punonte si efektiv burgjesh ndërsa ka marrë një plumb në zemër duke i shkaktuar vdekjen.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.03.2021,  rreth orës 14:30, në rrugën “Taulantia” në  Ali Dem, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi I. L., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.