LAJMI I FUNDIT/ E rëndë në Fier, hidhet nga pallati 56-vjeçari. Dyshimet e para

02/03 11:23
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ E rëndë në Fier, hidhet nga pallati 56-vjeçari. Dyshimet e para


Një 56-vjeçar dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se 56-vjeçari nga qyteti i Fierit vuante nga problem të shëndetit mendor.

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen “Kryengritja”, Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.