Lajmi i Fundit/ djali me probleme mendore i del përpara makinës në Vlorë, humb jetën në spital (EMRI)

02/03 17:15
Credits to Apollon TV
Lajmi i Fundit/ djali me probleme mendore i del përpara makinës në Vlorë, humb jetën në spital (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjorm të Vlorës ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Sipas informacioneve për mediat, ka ndërruar jetë i riu me probleme të shëndetit mendor Mustafa Kapaj

Mësohet se ai i ka dalë përpara një automjeti dhe pasojë ka marr dëmtime të rënda dhe ka humbur jetën.

Prej kohësh ai vuante nga probleme të shëndetit mendor.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.