LAJMI I FUNDIT Aksident i rënde me pasoj vdekje ne aksin Fier – Seman.

12/12 14:06
Credits to Apollon TV
foto ilistruese

Nje aksident i ndodhur para pak minutash ne aksin Fier – Ferm pran vendit te quajtur kalçeto.

Sipas burimeve paraprake dyshohet per nje humbje jete. I

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:00, në aksin rrugor Fier-Fermë, në vendin e quajtur “Kalçeto”, shtetasi A. S., 26 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin tip “Benz” është përplasur me një motorçikletë tip “Lifan” me drejtues shtetasin R. T., 60 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz” është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.