LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rendë, humb jetën nje person.

18/12 17:08
Credits to Apollon TV
LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rendë, humb jetën nje person.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth ores 17:21, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur”Kryqëzimi i Sodës”, një automjet, me drejtues shtetasin P. I., 37 vjeç, banues në Vlorë, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen S. G., rreth 60 vjeçe, e cila ishte duke lëvizur në këmbë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.