LAJM I FUNDIT/ Vlorë, raportohet për të shtëna dhe të plagosur te Trans-ballkanikja

03/03 13:36
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ Vlorë, raportohet për të shtëna dhe të plagosur te Trans-ballkanikja

Të shtëna me armë zjarri raportohen në këto momente në Vlorë.

Paraprakisht raportohet për një person të plagosur në rrugën Transballkanike.

Identiteti i të plagosurit nuk bëhet ende me dije. Ai është qëlluar me breshëri plumbash kallashnikovi nga një makinë në ecje.

Nga pamjet e mëposhtme shihet se i ai qëndron ende i shtrirë në rrugë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.