LAJM I FUNDIT/ U gjet pajetë poshtë urës së “Dajlanit”, e reja ka disa plagë në gjoks e bark, zbardhen detajet

02/08 16:10
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ U gjet pajetë poshtë urës së “Dajlanit”, e reja ka disa plagë në gjoks e bark, zbardhen detajet

Një vajzë e re është gjetur sot pa shenja jete poshtë urës së “Dajlanit” në Durrës. Gazetarja bën me dije se në trupin e saj janë konstatuar shenja dhune, ndërsa ka plagë të rënda në gjoks dhe në bark.

Ndërkohë pritet që në orët në vijim mjeku ligjor të përcaktojë me çfarë është qëlluar.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.