LAJM I FUNDIT/ U fol për karantinë totale, Komiteti i Ekspertëve merr vendimin e papritur

25/02 10:16
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ U fol për karantinë totale, Komiteti i Ekspertëve merr vendimin e papritur

Nuk ndryshojnë masat kufizuese në vend.

Rakacolli:

Situata në vend vijon që të jetë delikate, që do të monitorohet me vëmendje, dhe tregon se ka qenë e qëndrueshme, me një tendencë ulje në javën që lamë pas. Mendojmë që do të mbetemi në të njëjta masa, që kanë qenë në fuqi deri më sot. Vijon…

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.