LAJM I FUNDIT/ Pëson infarkt, humb jetën pushuesi 55-vjeçar në plazhin e Darëzezës në Fier

20/08 17:01
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ Pëson infarkt, humb jetën pushuesi 55-vjeçar në plazhin e Darëzezës në Fier

LAJM I FUNDIT/ Pëson infarkt, humb jetën pushuesi 55-vjeçar në plazhin e Darëzezës në Fier.

Sipas informacioneve paraprake të policisë, dyshohet se viktima, i identifikuar si Artan Sinaj, duke u larë në det, i ka rënë infarkt dhe ka ndërruar jetë.

Në përditësim….

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.