LAJM I FUNDIT/ Kërcënoi për minuta me radhë se do të shpërthente bombulën e gazit, FNSH neutralizon të riun në Vlorë, si është gjendja e tij

28/12 13:44
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ Kërcënoi për minuta me radhë se do të shpërthente bombulën e gazit, FNSH neutralizon të riun në Vlorë, si është gjendja e tij

Një i ri është mbyllur në shtëpinë e tij në Vlorë dhe kërcënon familjarët e tij.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe mësohet se i riu kërcënon familjarët se do të shpërthejë bombolën e gazit.

Në një aksion policia dhe FNSH e Vlorës hynë në godinën ku qendronte i riu, duke hedhur fillimisht tymuese dhe gaz lotsjellës. Edhe pas përpjekjeve të tyre për ta shoqëruar, i riu bëri qëndresë për pak çaste, por në fund u fut në furgonin e Policisë dhe iu drejtua komisariatit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.