LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga kati i tretë i banesës një grua, gjen vdekjen e menjëhershme

30/03 17:45
Credits to Apollon TV
LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga kati i tretë i banesës një grua, gjen vdekjen e menjëhershme

Një grua e moshës 58-vjeç me inicialet S.P., është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës në Korçë, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja është shënuar rreth orës 19:10 në rrugën “Miço Shkodrani”, në lagjen nr. 6 të qytetit verilindor, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet që e çuan 58-vjeçaren drejt aktit ekstrem.

Grupi hetimor dhe policia po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë: Korçë/Informacion paraprak

Më datë 30.03.2021, rreth  orës 19:10, jemi njoftuar se në lagjen nr. 6, rruga “Miço Shkodrani”, është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte, shtetasja S. P., rreth 58 vjeçe, e cila për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.