LAJM I FUNDIT/ E RËNDË NË TIRANË/ Pacienti me Covid-19 hidhet nga ‘Shefqet Ndroqi’, ndërron jetë në vend

30/11 7:24
Credits to Apollon TV

Një 60 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Mësohet se burri me inicialet L.S është ka qenë duke u kuruar për Covid-19 në Spitalin “Shefqet Ndroqi” kur është vetëhedhur duke ndërruar jetë në vend.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.