LAJM I FUNDIT/ Breshëri me armë në drejtim të një mjeti, Panik në Elbasan

25/11 11:29
Credits to Apollon TV

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në qytetin e Elbasanit, pranë stadiumit “Elbasan Arena”.

Paraprakisht bëhet me dije se është qëlluar me breshëri plumbash ndaj një makine në lëvizje. Menjëherë pas të shtënave Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj dhe për të kapur autorin/ët, të cilët kanë braktisur mjetin po pranë stadiumit, pak metra larg vendit ku qëlluan me armë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.