Kryetarja e Bashkise se Roskovecit perplasje verbale me qytetarin, “do te denoncoje ne Polici” eshte shprehur Kryebashkiakja

28/03 0:07
Credits to Apollon TV
Kryetarja e Bashkise se Roskovecit perplasje verbale me qytetarin, “do te denoncoje ne Polici” eshte shprehur Kryebashkiakja

Qytetari Digjital ka derguar ne faqene Sali Berishes nje video ku shihet nje qytetar qe perplaset verbalisht me kryetaren e Bashkise se Roskovecit Majlinda Bufi

Degjohet qarte ku qytetari i kerkone llogari Kryebashkiakes se pse vini te beni investime sa here ka fushat, largohu shprehet ai nuk duam investime vetem per fushate.

Ndersa kryetarja e Bashkise i ka thene disa here qe te heqe telefonin dhe duke i thene se do te denoncoj ne polici.

Per me teper ndiqni Videon 👇

Postimi i plote i Sali Berishes

Kercenim mafioz i narkokryetares se Roskovecit ndaj qytetarit guximtar, i cili e denon se po blen votat dhe e paralajmeron ndrikullen per dhunimin e ligjit elektoral.

Duke pergezuar qytetarin per aktin e tij civil, ju bej thirrje mbare qytetareve te vendit te filmojne dhe fotografojne çdo horr, kriminel elektoral qe me veprimet apo mosveprimet e tij dhunon procesin e zgjedhjeve te lira dhe te ndershme.
Ndiqeni videon e qytetarit dixhital dhe te falenderojme qytetarin per qendrimin e tij. sb

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.