Krujë, shkrumbohet banesa e 80-vjeçares që jetonte e vetme

03/03 7:22
Credits to Apollon TV
Krujë, shkrumbohet banesa e 80-vjeçares që jetonte e vetme

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë.

Bëhet me dije se në orën 07:20, në Fushë Krujë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. S., rreth 80 vjeçe.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëëm dëme materiale.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikësve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

“Më datë 03.03.2021, në orën 07:20, në Fushë Krujë, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. S., rreth 80 vjeçe, nga e cila ka vetëm dëme materiale. Shtetësja M. S., ndodhet në gjëndje të mirë shëndetësore.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikësve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit,” njofton policia.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.