Koronavirusi i merr jetën bashkëshortit të ish deputetes Valentina Leskaj

27/02 19:47
Credits to Apollon TV
Koronavirusi i merr jetën bashkëshortit të ish deputetes Valentina Leskaj

Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit.

Për shkak të situatës ceremonia do jetë private.

Ju falenderojmë për mirkuptimin./ shkruan Leskaj

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.