KONTROLLI NË MEK, ÇUÇI: VDEKJA BRENDA KAMPIT NUK U SHKAKTUA NGA POLICIA

21/06 17:10
Credits to Apollon TV
KONTROLLI NË MEK, ÇUÇI: VDEKJA BRENDA KAMPIT NUK U SHKAKTUA NGA POLICIA

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka komentuar vdekjen brenda kampit të MEK gjatë kontrollit të Policisë, ku burime për median bëjnë me dije se shkak ka qenë një atakt kardiak. Ministri thekson se vdekja nuk u shkaktua nga policia dhe thotë se efektivët nuk kanë prekur qoftë edhe asnjë person me dorë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.