Kohë e kthjellët me diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin për ditën e sotme.

17/12 7:45
Credits to Apollon TV
Kohë e kthjellët me diell dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin për ditën e sotme.

Vendi ynë sot do të ketë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 07ºC në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 15°C.

Era do të fryejë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë i ulët.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit në qytetet kryesore të vendit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.