Kishte mbjellë kanabis në ballkon, arrestohet këngëtarja Enca

12/09 9:18
Credits to Apollon TV
Kishte mbjellë kanabis në ballkon, arrestohet këngëtarja Enca

Zbardhet identiteti i 27-vjeçares së arrestuar në Tiranë me kanabis në banesë. Mësohet se bëhet fjalë për këngëtaren Enca, Ruensa Haxhia.

NJOFTIMI I POLICISE
Në lidhje me një video të postuar në rrjete sociale, në të cilën shfaqet një shtetas duke keqtrajtuar një kafshë (mace), ju sqarojmë se:

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, menjëherë pas publikimit të pamjeve filmike, organizuan punën për identifikimin dhe shoqërimin e autorit.

Në vijim të veprimeve, u shoqërua në komisariat shtetasi S. K., 39 vjeç, banues në Tiranë. Gjatë kontrollit në automjetin e tij, shërbimet e Policisë gjetën një armë sportive, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.