Kishte dalë në ballkon pak para mesnatës, 54 vjeçari rrëzohet nga kati i katërt dhe ndërron jetë

19/03 8:40
Credits to Apollon TV
Kishte dalë në ballkon pak para mesnatës, 54 vjeçari rrëzohet nga kati i katërt dhe ndërron jetë

Një 54 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën pak para mesnatës, pasi është rrëzuar nga ballkoni i apartamentit të tij.

Sipas Policisë, mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:30, në rrugën “Grigor Heba” ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte shtetasi A. N., 54 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Nga veprimet e kryera dhe pyetja e dëshmitareve, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga bordura e katit të katërt. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Informacion paraprak/ Tiranë

Më datë 18.03.2021, rreth orës 23:30, në rrugën “Grigor Heba” ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte shtetasi A. N., 54 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Nga veprimet e kryera dhe pyetja e dëshmitareve, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga bordura e katit të katërt.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.