Kërkoi që ta takonte, Rama i plotëson dëshirës 111-vjeçares që mori dozën e vaksinës Pfize

18/03 12:19
Credits to Apollon TV
Kërkoi që ta takonte, Rama i plotëson dëshirës 111-vjeçares që mori dozën e vaksinës Pfize

Pasi 111-vjeçarja Zenepe Pirani ka shprehur dëshirën për të takuar kryeministrin, Edi Rama e ka vizituar atë në qytetin e Shkodrës.

Zenepe Pitani është qytetarja më e vjetër e cila mori dozën e vaksinës anti-COVID, Pfizer.

E moshuara është me origjinë nga Podgorica dhe jeton prej 97 vitesh në qytetin Shkodër.

Takimi mes kryeministrit dhe Zenepe Piranit është bërë pa praninë e mediave.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.